فیفا خبر از ورود به کسب و کار پخش آنلاین صوت و تصویر داد.

به گزارش خبرگزاری‌های معتبر جهان، فیفا با راه اندازی سامانه پخش آنلاین صوت و تصویر فیفاپلاس به طور رسمی به صنعت استریمنگ وارد شد. پیش‌بینی می‌شود در فاز راه‌اندازی ماهانه 1400 بازی زنده در این سامانه پخش آنلاین صوت و تصویر میزبانی شود تا هدف گذاری پوشش 40.000 بازی در سال محقق گردد.

آنطور که مدیر استراتژی فیفا، شارلوت بور، افزوده است، سامانه پخش آنلاین صوت و تصویر فیفاپلاس در ابتدای مسیر به صورت رایگان در اختیار مشترکین قرار خواهد گرفت و در حال حاضر تمرکز تیم اجرایی آن برای مذاکره با تامین کنندگان محتوا جهت افزایش حجم آثار مستند مرتبط با فوتبال در این سامانه می‌باشد. هرچند که گمان می رود در آینده نزدیک و با فرا رسیدن موسم جام جهانی قطر 2022، پخش آنلاین فوتبال در این سامانه با پرداخت حق اشتراک محقق گردد. وی دلیل این اقدام را نیاز به ورود به دنیای حرفه‌ای تامین محتوا و پوشش هزینه‌های مرتبط با حق پخش اعلام نموده‌است.

مسئولین فیفا، سامانه پخش آنلاین صوت و تصویر فیفاپلاس را محلی برای دولت‌ها و تبلیغ حامیان آنان می دانند و امیدوارند فیفا پلاس با استفاده از امکاناتی نظیر محدود سازی جغرافیایی تسهیل‌گر مدیریت پخش مسابقات در جهان برای فیفا باشد.

لینک کوتاه این مطلب: https://muvi.ir/mv115

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *