ترکیب جدید هیئت مدیره انجمن صنفی ویدئوی برخط انتخاب شد

مجمع عمومی عادی انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی برخط برگزار و ترکیب جدید هیئت مدیره و بازرس این انجمن انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی برخط، ظهر روز چهارشنبه 26 مرداد 1401 اکثریت اعضای انجمن با حضور در تالار شهناز خانه هنرمندان به مجمع عمومی رسمیت بخشیدند. در این مجمع براساس دستورجلسه که از پیش تعیین شده بود، ابتدا گزارش عملکرد یکساله انجمن از سوی محمدمهدی عسگرپور دبیر، ارائه شد. او در سخنان خود با اشاره به اهمیت همگرایی و دور هم آمدن اعضا برای دست‌یابی به مطالباتشان، گزارش عملکردی را که شامل فعالیت‌های صورت گرفته در انجمن از یک سال قبل تاکنون بود، ایراد کرد. او به مسائلی همچون استقرار دفتر مستقل انجمن، شکل‌گیری دبیرخانه، تنظیم و نگارش چشم‌انداز، سیاست‌ها، راهبردها و منشور اخلاق حرفه‌ای،‌ تنظیم و نگارش پیش‌نویس طرح/لایحه انتظام‌بخشی نمایش ویدئوی برخط، شرکت در جلسات کمیسیون‌های مجلس، مرکز ملی فضای مجازی، مرکز پژوهش‌های و … اشاره کرد.

در ادامه این جلسه پس از ارائه گزارش‌های خزانه‌دار و بازرس نوبت به رای گذاشتن میزان حق عضویت رسید که این بخش نیز با اکثریت آرا به تصویب رسید.
سپس نامزدهای دو بخش هیئت مدیره و بازرس معرفی شدند که 12 نفر کاندیدای هیئت مدیره شدند و سه نفر نامزد بازرسی.
بعد از اخذ آرا، 30 برگه رای در هر یک از بخش‌های بازرسی و هیئت مدیره جمع‌آوری شد که در نهایت براساس آرای شمارش شده، محمدجواد شکوری (فیلیمو)، علی سرتیپی (فیلم‌نت)، محمدجعفر نعناء‌کار (آیو)، سعید رسول‌اف (چارخونه) و محمد صراف (پلان) به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و دکتر حسین خطیبی (ویدیوتو) به عنوان علی‌البدل اول و رامین موسوی (آپرا) علی‌البدل دوم انتخاب شدند.
همچنین سعید نوروزی (نمایش نت) بیشترین آرای بخش بازرسی را کسب کرد و علی مجیدی (پیشتاز مووی) در جایگاه علی‌البدل قرار گرفت.

لینک کوتاه این مطلب: https://muvi.ir/mv225

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *