راه اندازی IPTV با استفاده از پلتفرم ابری صوت و تصویر

اگر شما صاحب یک کانال تلویزیونی سنتی با محتوای درخواستی و زنده هستید و در حال حاضر برنامه‌ای برای اجرا در آن شبکه دارید، خواندن این مقاله را به شما توصیه می‌کنیم. امروزه بسیاری از کانال‌های تلویزیونی سنتی به دلیل افزایش استفاده مخاطبان از تلفن‌های هوشمند، به ارائه کانال‌های تلویزیونی خود در IPTV روی آورده‌اند. تغییر کانال‌های تلویزیونی به IPTV ، کاربرانی که از کانال شما استفاده می‌کنند را افزایش می‌دهد. افزایش مخاطبین در IPTV به این دلیل است که دسترسی آسان را فراهم می‌کند و به مخاطبان شما اجازه می‌دهد تا هر چه راحت‌تر ویدیوها را ببینند.

با پلتفرم ابری صوت و تصویر، می‌توانید IPTV خود را همراه با برنامه‌های تلفن همراه و تلویزیون راه‌اندازی کنید و از محتوای خود کسب درآمد داشته باشید. خبر خوب اینکه، برای راه اندازی پلتفرم IPTV خود به هیچ سخت‌افزاری نیاز ندارید. تنها چیزی که لازم دارید، پلتفرم ابری صوت و تصویر است!

IPTV از محتوای درخواستی و پخش زنده پشتیبانی می کند

از طریق پلتفرم IPTV خود، می‌توانید محتوایتان را به صورت پخش زنده به مخاطبان خود ارائه دهید. پلتفرم ابری صوت و تصویر هر دو نوع محتوای درخواستی و زنده را در دستگاه‌ها و پلتفرم‌ها ارائه می‌کند و مخاطبان شما می‌توانند محتوای مورد نظر خود را انتخاب و پخش کنند.

IPTV قابل تنظیم است

سیستم IPTV خود را با قالب‌هایی که در پلتفرم ابری صوت و تصویر در اختیار شما قرار می‌گیرد، طراحی و سفارشی کنید و تجربه خوبی به بیننده خود ارائه دهید. صفحات فرود سفارشی بسازید، لوگوی خود را در آن به نمایش بگذارید، راه‌های تماس را در داخل ویدیوها اضافه کنید و… همه این تنظیمات اختصاصی در IPTV امکان‌پذیر است.

برنامه‌های موبایل و تلویزیون را برای پلتفرم خود راه اندازی کنید

 با پلتفرم ابری صوت و تصویر، می‌توانید اپلیکیشن‌های موبایل و تلویزیون خود را برای IPTV تنها در ۲۴ ساعت راه‌اندازی کنید. این پلتفرم از بیش از 16 سیستم عامل پشتیبانی می‌کند: از جمله Android، iOS، Fire TV، Roku، برنامه تلویزیون ال‌جی، برنامه Windows، Apple TV، Android TV، XBOX و Playstation و …

همه چیز را از طریق CMS ویدیو مدیریت کنید

 همه ویدیوهای درخواستی خود را در CMS یا سیستم مدیریت محتوا آپلود کنید و در هر زمان که خواستید، آنها را دسته‌بندی و مدیریت کنید. شما می‌توانید از طریق CMS همه چیز را برای پلتفرم IPTV خود مدیریت کنید. مواردی قابل‌مدیریت عبارتند از: کسب درآمد، تجزیه و تحلیل، سفارشی‌سازی پلتفرم و امنیت.

دسترسی به محتوا با بارگذاری بدون تاخیر از طریق CDN داخلی

 با CDN یا شبکه توزیع محتوای داخلی پلتفرم ابری صوت و تصویر، می‌توانید تجربه پخش محتوا با بارگذاری بدون تاخیر را به مخاطبان خود ارائه دهید. این ویژگی در Amazon CloudFront CDN میزبانی می‌شود، محتوا از سروری نزدیک به مکان مخاطبان شما ارسال می‌شود.

 با استفاده از ویژگی MultiDRM در مقابل دزدی محافظت شوید

 با کمکMulti-DRM  در پلتفرم ابری صوت و تصویر، هم محتوای درخواستی و هم محتوای پخش زنده خود را در مقابل سرقت محافظت کنید. با multi-DRM می‌توانید واترمارک‌های قابل‌مشاهده و قانونی را به ویدیوها اضافه کنید و مخاطب را در مقابل ضبط غیرقانونی و بدون اجازه ویدیوها، محدود کنید.

پشتیبانی از چندین مدل کسب درآمد

با استفاده از پلتفرم IPTV خود، می‌توانید به چندین مدل کسب درآمد کنید، بدون اینکه بخواهید درآمد خود را با کسی تقسیم کنید. شما می‌توانید انتخاب کنید که یک طرح اشتراک برای کل پلتفرم خود ارائه دهید، یا به مخاطبان خود اجازه دهید به ازای هر بازدید مبلغی پول بپردازند؛ می‌توانید تبلیغات بگیرید و از طریق آن هم کسب درآمد کنید.

یک کانال پلی اوت ایجاد کنید

 با استفاده از پلتفرم صوت و تصویر می‌توانید یک کانال پلی‌اوت ایجاد کنید. تمام محتوای خود را آپلود کنید، یک برنامه برای کانال خود تنظیم کرده و به صورت زنده پخش کنید؛ خیلی ساده. همچنین شما می‌توانید به کانال تلویزیون آنلاین خود پخش زنده را هم اضافه کنید.

تجزیه و تحلیل و گزارش

 داده‌هایی مانند عملکرد محتوا، دستگاه‌های مورد استفاده یا میزان حذف کاربران را ارزیابی کنید و با تحلیل‌ها و گزارش‌های پلتفرم ابری صوت و تصویر مخاطبان خود را بهتر درک کنید. درک و تحلیل دقیقی از عملکرد محتوای خود دریافت کرده و آن را بهینه کنید.

لینک کوتاه این مطلب: https://muvi.ir/mv260

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *