سرویس پخش مذهبیMuvi.ir، تمام چیزی که احتیاج دارید

پلتفرم لایو استریم muvi.ir، سرویس پخش دینی سراسری و منحصربه‌فرد خود را به کلیساها و مؤسسات مذهبی ارائه می‌دهد. پخش زنده مذهبی و اعتقادی muvi.ir با برخورداری از بیش از پانصد قابلیت اختصاصی، کاملا متناسب با نیازها و تقاضای مخاطبان هدف، تنظیم و طراحی می‌شود تا در برگزاری رویدادهای مذهبی، انتشار پادکست‌ها و راه‌اندازی فروشگاه‌های آنلاین همراه شما باشد. با muvi.ir‌ می‌توانید همواره با هم‌کیشان خود در ارتباط بمانید و با برگزاری مراسم‌ دینی به‌صورت آنلاین، روحیه معنوی جامعه را تقویت کنید.

تقویت روحیه معنوی متناسب نیازهای مخاطبان

خطبه‌های آنلاین، بازخوانی، شرح و تفسیر کتب مذهبی، پخش مستند و انتشار تجربیات معنوی دین‌داران ازجمله محتواهای پربازدید دینی هستند که می‌توانید به‌راحتی در سرویس پخش خود بارگذاری کنید. به ‌خاطر داشته باشید که برای هر گروه از برنامه‌ها یک فهرست پخش اختصاصی طراحی کنید. می‌توانید ترجمه محتوای خود را به زبان‌های مختلف و به شکل زیرنویس همزمان اضافه کنید تا علاقه‌مندان در سرتاسر جهان از آموزه‌های شما بهره‌مند شوند.

 

ضبط رویدادهای زنده

از قابلیت‌های بسیار کاربردی و منحصربه‌فرد muvi.ir می‌توانیم به امکان ضبط همزمان با لایو استریم مراسم‌های مذهبی اشاره کنیم. به کمک این پلتفرم قادر خواهید بود به‌صورت همزمان چندین جلسه  آنلاین را از طریق دوربین‌های مختلف ضبط کنید و فایل آن‌ها را در کتابخانه‌ی خود قرار دهید تا برای برنامه‌های بعدی به‌راحتی در دسترستان باشند.

تجزیه و تحلیل لحظه‌ به لحظه

می‌توانید عملکرد محتوای مذهبی خود را ارزیابی و تحلیل کنید. دامنه توجه مخاطب، نرخ خروج از برنامه، عادات مشاهده‌ای کاربران، دستگاه‌ها و مرورگر‌های مورد استفاده و موقعیت مکانی اعضا از جمله مهم‌ترین اطلاعاتی هستند که این سرویس در اختیار شما قرار می‌دهد. با muvi.irبه بینشی دقیق از رفتار مخاطبانتان دست می‌یابید، محتوای خود را تجزیه و تحلیل می‌کنید و بر این اساس کیفیت تولیدات پیش رو را بهبود می‌بخشید.

لینک کوتاه این مطلب: https://muvi.ir/mv275

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *